Zahradní slavnost

Zveme Vás všechny na zahradní slavnost, která se uskuteční v úterý 22. 6. 2021 na školní zahradě.
V souvislosti s plánovanou akcí bychom Vás, aktivní rodiče, chtěli požádat o spolupráci. Plánujeme zahájit hodinovým programem koncipovaným do jednotlivých stanovišť – např. malování na obličej, sportovní dovednost – softball apod. V případě, že byste se rádi zapojili i Vy a připravili si pro děti aktivitu, která je Vám blízká, dejte nám prosím obratem vědět. Kreativitě se meze nekladou. 😊

Školáci se mohou programu účastnit bez zákonných zástupců (15:00 – 16:00 hod). Od 16 hodin za žáky zodpovídají rodiče. Žáci navštěvující školní družinu se programu zúčastní společně s paní vychovatelkou. Děti z MŠ se programu mohou zúčastnit pouze za přítomnosti zákonných zástupců. Provoz mateřské školy bude v tento den pouze do 15:45 hod!

Oficiální program zahájí děti z mateřské školy svým vystoupením v 16:00 hod. Těšit se můžete na bohatý program včetně hudební skupiny Třehusk. Celá slavnost se ponese v duchu pikniku, proto si prosím přineste deku a drobné občerstvení, o které se podělíme. Věříme, že s námi dokážete navodit tu správnou atmosféru.

Celá akce se uskuteční za dodržení aktuálně platných hygienických a protiepidemických opatření.