Zeměráj – 1. a 2. ročník ZŠ + MŠ

Termín: 28. 6. 2022, 7:30 - 15:00

Projektový den mimo školu pro děti z MŠ a 1. a 2. ročník ZŠ. Projektový den proběhne v zážitkovém parku ZEMĚRÁJ (https://www.zemeraj.cz/). Doprava autobusem.

Odjezd 7:30 (sraz 7:15 hod) od hasičárny. Návrat cca do 15:00 hod. Děti, které navštěvují školní družinu, budou předány paní vychovatelce, nebo mohou odcházet domů – v tom případě prosím o podepsaný lísteček se souhlasem s odchodem.

Děti s sebou potřebují:

• vhodné sportovní oblečení a obuv dle počasí (mohou mít i náhradní oblečení, které zůstane v autobuse),
  • pláštěnku,
  • svačinu a pití na celý den (dvě svačiny a oběd) – děti mají ve škole automaticky odhlášenou svačinu a oběd.

Dětem, které trpí nevolností prosím před cestou podejte kinedryl a na tuto skutečnost upozorněte pedagogický dozor. Ráno před odjezdem je třeba udělit písemný souhlas na podání léku před cestou zpět.

V areálu je možnost zakoupení občerstvení a drobných upomínkových předmětů. Děti tedy mohou mít kapesné dle Vašeho uvážení.

Projektový den je hrazen z dotací Šablony III.