Výlet – ŠD

Termín: 20. 9. 2018, 12:30 - 17:45

Kategorie:

Vážení rodiče, milé děti!

Ve čtvrtek 20.9.2018 půjdeme na pěší výlet z Karlštejna do Srbska. Půjdeme lesem okolo Dubu sedmi bratří, s krátkou odbočkou na Bubovické vodopády. Cestou budeme plnit drobné úkoly. Odchod ze školy bude po obědě, odjezd vlakem do Karlštejna v 12:43. Předpokládaný návrat v 17:45 na nádraží v Zadní Třebani (nouzově 18:15). Děti budou propuštěny od vlaku, odchází samy. Děti, které tento den na výlet nepojedou, družinu nemají a odchází po obědě samy domů. Prosím o jejich včasný odchod či vyzvednutí.

S sebou budou mít: batůžek (aktovky si nechají přes noc v zamčené třídě), pití, svačinu, předem koupený lístek na MHD (na cestu ze Zadní Třebaně do Karlštejna a ze Srbska do ZT), kapesné dle Vašeho uvážení, vhodnou obuv. Tato přihláška je závazná.