Včelí hrátky – ŠD

Termín: 6. 6. 2018, 11:00 - 16:00

Kategorie:

Vážení rodiče, milé děti!

Ve středu 6.6.2018 pojedeme do Karlštejna. Navštívíme zde program Včelí hrátky. Děti se dozví informace o včelách (formou hry) a poté si vymodelují tématický výrobek z marcipánu. Děti se mnou zůstanou po plavání v Berouně a následně se přesuneme do Karlštejna. Rozchod na nádraží v Zadní Třebani v 15:45 (nouzově 16:15). Děti budou propuštěny od vlaku, odchází samy. Děti, které tento den na výlet nepojedou, družinu nemají a vrací se zpět s pí. učitelkami do školy, a odcházejí po obědě (vyučování) samy domů.Prosím o jejich včasný odchod či vyzvednutí.

S sebou budou mít: batůžek, pití, svačinu, 120 Kč na program Včelí hrátky, lístek Zadní Třebaň – Beroun zpáteční (prosím o modrý lístek koupený v pokladně ČD), oběd nebo peníze na něj, kapesné dle Vašeho uvážení, vhodnou obuv a oblečení, kšiltovku. Dětem, které jedou se mnou, oběd odhlásím.