Schůzka školské rady

Termín: 21. 9. 2017, 16:00 - 18:00

Školská rada se sejde 21.9.!

Vážení rodiče,

ráda bych Vás informovala o konání první schůzky školské rady pro tento školní rok 2017/18, která se uskuteční již tento  čtvrtek 21.9.2017. Ráda bych Vás tímto požádala o zaslání Vašich dotazů, podnětů k projednání, případných stížností, které by jste chtěli, aby školská rada projednala. Vše, co uznáte za vhodné, mi můžete prosím zaslat na e-mail: crhova8@seznam.cz. Omlouváme se za rychlé svolání, ale bohužel z časových možností členek, to bohužel jinak nejde udělat.

Zároveň bych Vás ráda touto cestou informovala, že všem členkám školské rady končí po třech letech mandáty a bude tedy nutné zvolit novou školskou radu. Prosím rodiče, kteří by rádi tuto funkci (zástupce rodičů) ve školské radě vykonávali, aby  si svou kandidaturu rozmysleli, sepsali svůj krátký profil a ozvali se mi.

Děkuji a přeji hezký den

Martina Crhová
za školskou radu