Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Termín: 24. 6. 2020, 16:00 - 17:00

Vážení rodiče!

Na úvod bych Vás požádala o potvrzení přijetí emailu, abych měla jistotu, že nám komunikace funguje 😊.

Ráda bych Vás informovala o informační schůzce k organizaci školního roku 2020/2021.

Ta proběhne 24. 6. 2020 od 16:00 hod. Přesně Vám nedokáži nyní napsat, jakým způsobem přesně proběhne. Vše závisí na momentální epidemiologické situaci a postupném uvolňování opatření ve školách. V nejhorším případě si sedneme na zahradě a uděláme si neformální posezení, kde si povíme vše, co budete potřebovat pro svého prvňáčka. V ideálním případě bych Vás a Vaše děti ráda provedla po škole, ukázala Vám třídu a družinu.

Dozvíte se, jaké pomůcky je vhodné pořídit, které naopak získáte ve škole. Budu se Vás ptát na účast na akcích. Určitě bude dostatek prostoru i pro Vaše dotazy.

Třídní učitelkou prvňáčků budu já (ČJ, M – pouze 1. ročník), další hodiny (spojené hodiny s 2. ročníkem) u nich budou mít kolegyně Mgr. Dominika Šusterová a Kateřina Matějčková a pevně doufám, že i nový pan učitel na TV 😊.

Samozřejmě berte tyto informace s rezervou, může se stát ledacos, ale takto je to v tuto chvíli naplánováno.

Budu ráda, když mi potvrdíte Vaši účast na schůzce.

Těšíme se, že konečně poznáme i Vaše děti, když nebylo možné se s nimi standardně potkat u zápisu.

Přeji Vám příjemné dny a pevné zdraví.

Mgr. Tereza Macourková

Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň, okres Beroun