Kino – ŠD

Načítám Akce

Ve středu 21.12.2022 pojedeme do berounského kina na film „Princezna rebelka“. Odjezd ve 12:58 z nádraží v Zadní Třebani, návrat a rozchod tamtéž v 16:31 (nouzově 17:01). Děti budou propuštěny od vlaku, odchází samy. Pokud nechcete, aby Vaše dítě odcházelo samo, zajistěte mu doprovod. Děti, které tento den do kina nepojedou, mají zajištěný dohled v druhém oddělení družiny a odchází dle běžných časů. Přihlášku na kino odevzdávejte nejpozději do pondělí 21.11.2022.

S sebou budou mít: batůžek (aktovky si nechají přes noc v zamčené třídě), pití, svačinu, 50 Kč na vstup do kina, předem koupený lístek na cestu Zadní Třebaň – Beroun a zpět, drobné kapesné dle Vašeho uvážení.

Žáci 4. a 5. ročníku, kteří se chtějí kina zúčastní, tento den nebudou mít oběd. Bohužel jej nestíhají a dříve, než po páté vyučovací hodině (kdy mají výuku hlavních předmětů) si je vyzvednout nemohu. Dejte jim prosím větší svačinu. Děkuji za pochopení.