Advent v altánku

Termín: 19. 11. 2020 - 27. 11. 2020, Celý den

V souvislosti s nadcházejícím adventem bychom rádi oslovili jak školkáče, tak školáky a jejich rodiče, aby se zapojili do výzdoby školního altánu. I když to dle současných vládních nařízení vypadá, že letošní Vánoce budou bez besídek, veřejných vystoupení a rozsvěcení vánočního stromku na návsi, přeci jen bychom si chtěli tento nádherný předvánoční čas s dětmi užít. Vyrobte společně s dětmi jednu vánoční ozdobu z libovolného materiálu a doneste ji do školy/školky do 27.11. Ozdoba by měla být ručně vytvořená nikoliv zakoupená. Všechny ozdoby budou pověšeny v altánu, tedy je potřeba zohlednit použitý materiál. Během prosince si děti v tajném hlasování zvolí, jaké 3 ozdoby se jim nejvíce líbí. Jejich tvůrci budou oceněni.