Testování žáků od 3.1. 2022

Vážení rodiče, od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Nově se testují i děti a žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci. V případě, že dítě nepodstoupí toto testování, je třeba, aby během celého dne mělo nasazenou roušku. Pokud je starší 15 let, nosí respirátor.

Vzhledem k výše uvedenému Vás žádáme, aby v tyto dny byli všichni žáci nejpozději v 7:45 hod. ve škole. Pozdější příchody poté velmi narušují výuku. Žáci jsou rovněž povinni mít v aktovce minimálně jednu roušku (ideálně i jednu další, náhradní).