ŠvP – den první

Publikováno:

Na vědomí se dává, že jsme všichni v pořádku dojeli, i když cesta autobusem byla, kvůli silné dopravní situaci, zdlouhavá. Před polednem jsme se ubytovali v pokojích a hned šli na oběd, na kterém jsme si všichni moc pochutnali. Po krátkém oddychu jsme se vydali autobusem na Jizerku. Z parkoviště jsme se po naučné stezce přírodní rezervací Bukovec vydali okolo čedičového lomu do horského muzea Jizerka. Na cestu nám svítilo sluníčko, ale trochu foukal vítr. Po páté hodině jsme přijeli zpět na chatu, kde nastala bojovka – povlékání postelí. Nakonec to zvládli úplně všichni, ať už s větší nebo menší pomocí. Po večeři jsme se rozdělili do týmů a plnili prvního bobříka. Den byl pro nás všechny dlouhý a navečer se už ozvala únava. Po společném zpívání na dobrou noc už jen vyčistit zuby a dobrou noc. V tuto chvíli už všichni krásně spinkají.