ŠvP – den druhý a třetí

Publikováno:

Máme se všichni skvěle, všichni všechno zvládáme, takže ani nemáme moc času psát, co tu všechno děláme. Počasí nám bohužel moc nepřeje, ale my se s ním dokážeme popasovat. První a druhá noc proběhla absolutně bez problému, takže to maminky a tatínkové parádně zvládáme i bez vás 🙂 Včera dopoledne jsme se vydali na rozhlednu Štěpánka. Hrdinně jsme skoro všichni vystoupali až na vrchol a porozhlédli se po kraji. Tou dobou se na nás z oblohy sice mračilo, ale dopoledne jsme zvládli suchou nohou. Po skvělé bramboračce a jahodových knedlících jsme se vypravili lovit bobříky do místního lesoparku, kde jsme i přes déšť strávili super dvě hodiny. Večer jsme si zapisovali do svých deníčků, hráli hry, provedli očistu těla a zazpívali si. Až na pár výjimek jsme všichni usnuli během minuty.

Ráno jsme se po vydatné snídani (od cereálií, jogurtů, houstiček s marmeládou, Nutellou, přes šunky, sýry, salámky až po párečky) vydali autobusem do Harrachova. Nebe se na nás od rána mračí a občas začne kapat, ale není to nic, co bychom nezvládli. Všichni jsme prošli Liščí stezkou, zkoukli Mumlavský vodopád, našli Včelí stezku a absolvovali prohlídku skláren. Následovala odměna v místní cukrárně a šup zpátky do autobusu a zpět na chalupu. Po hodinové pauze se polovina vydala do muzea lehkého opevnění, druhá pak do lesoparku. Nyníuž jsme všichni v pořádku na chalupě, po výborné večeři a zapisujeme si do deníčků své dnešní zážitky.