ŠvP – den čtvrtý

Publikováno:

Dneska jsme se sice probudili do šedivého dne, ale postupem času na nás tu a tam vykouklo i sluníčko. Počasí je tu opravdu jak na houpačce. Celé dopoledne jsme strávili v lesoparku, kde jsme si zahráli spoustu her v rámci lovení bobříků, zdolali všechny obratnostní atrakce, naučili se házet lítajícím talířem a stmelili se u her s Kinballem. K obědu byla výborná polévka a svíčková, kterou si mnoho z nás přidalo. Po poledním klidu jsme se vydali na bojovku – rozděleni do týmů jsme prošli trasu lesem, splnili úkoly ze zdravovědy, zarýmovali si a ukázali svoje znalosti. Na konci trati nás čekal poklad v podobě triček a sladkostí. Cestou na chalupu jsme každý nasbíral otýpku dříví na večerní táborák. Před večeří jsme si trička pomalovali, abychom měli na letošní školu v přírodě památku, rozdali si ulovené bobříky a zapsali své zážitky do svých deníčků. Po večeři jsme zapálili oheň a zazpívali s kytarou a houslemi písničky. Nakonec, po soumraku, nás čekala poslední výzva – noční stezka odvahy. Všichni vše zvládli na jedničku a už spokojeně chrní ve svých postýlkách.