ŠD – výlet Tetín

Vážení rodiče, milé děti!

V pátek 24.6.2022 pojedeme poznávat krásy našeho kraje – navštívíme Tetín. Seznámíme se s jeho historií a zahrajeme si i nějaké hry. Odjezd vlakem ze Zadní Třebaně bude ve 12:59, rozchod na nádraží v Zadní Třebani v 18:01 (nouzově 18:31). Děti budou propuštěny od vlaku, odchází samy (pokud nechcete, aby Vaše dítě odcházelo samo, zajistěte mu doprovod). Děti, které tento den na výlet nepojedou, odchází po obědě samy domů. Prosím o jejich včasný odchod či vyzvednutí.

S sebou budou mít: batůžek (aktovky si nechají přes víkend v zamčené třídě), pití, svačinu, předem koupený lístek na cestu ze Zadní Třebaně do Berouna a zpět (prosím kupte „modrou“ jízdenku od ČD), kapesné dle Vašeho uvážení, pláštěnku, vhodnou obuv do terénu. Prosím, vyplňte následující údaje a obratem vraťte.