Provoz MŠ od 25.2. do odvolání

Vážení rodiče,

provoz mateřské školy zůstává i nadále celodenní (06:30 hod. – 16:30 hod.).

I tak prosím zvažte docházku dětí, u nichž je možnost zůstat v bezpečí domova a snížit tak riziko onemocnění koronavirem, do mateřské školy. Dále prosím veďte děti k dodržování hygienických zásad.

• Všem osobám se zakazuje pohyb a pobyt v areálu školy i budově bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo zdravotnická obličejová maska (ne látková). V areálu školy i v budově dodržujte rozestupy.
• Děti navštěvující mateřskou školu musí ve společných prostorách školy (chodba, šatna atd.) nosit zdravotnickou obličejovou masku (ne látkovou).
• Po vstupu do budovy sobě i dětem prosím vydezinfikujte ruce.
• Dítěti uložte do skříňky náhradní zdravotnickou obličejovou masku v podepsaném igelitovém sáčku.
• Dítě by si po vstupu do třídy mělo primárně umýt ruce antibakteriálním mýdlem.

Do mateřské školy jsou přijímány pouze zdravé děti, bez příznaků jakéhokoliv onemocnění!

Povinné předškolní vzdělávání je možné plnit i distanční formou.

Děkujeme, že chráníte nás i Vaše děti!

Bc. Klára Pešková, DiS.
vedoucí učitelka mateřské školy