Pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, touto cestou Vám nabízíme dva projekty určené pro budoucí prvňáčky:

• Pouze pro předškoláky navštěvující naši mateřskou školu:
    Hurá do školy!
    – projekt, který spočívá v tom, že předškoláci navštíví naši základní školu, kde se jim celou vyučovací hodinu budou věnovat kvalifikované učitelky a připravují je tak na nadcházející zápis do 1. ročníku. S sebou by měli mít psací a kreslící potřeby (penál). Projekt bude probíhat v následujících termínech: ve středu 24. 2. 2021, ve čtvrtek 11. 3. 2021 a v úterý 23. 3. 2021, vždy od 13:00 hod. do 13:45 hod. Dítě je nutné na tento projekt přihlásit v mateřské škole (z důvodu přípravy materiálů).

• Pro předškoláky navštěvující naši mateřskou školu i jiné zařízení:
    Den otevřených dveří
    – formou předem domluvených individuálních konzultací, které budou probíhat za přítomnosti dítěte, zákonného zástupce a ředitelky školy. Konzultace proběhnou ve středu 10. 3. 2021 od 13:00 hod. do 18:00 hod. Je nutné se předem telefonicky domluvit na tel. čísle 602 654 937.