Poděkování mysliveckému sdružení

Publikováno:

21. 6. jsme vyrazili vlakem do Řevnic, abychom si zpestřili blížící se konec školního roku. Nejdříve jsme si zašli na zmrzlinku do řevnické cukrárny, potom si zadováděli na dřevěných atrakcích pod hřištěm házené. Třetí a hlavní zastávkou byla stará hájovna nad Lesním divadlem.
Myslivci už na nás čekali. Jako vždy připravili pro děti pohoštění a po nezbytném rozdělení soutěžících do družstev se další program odehrával na jednotlivých stanovištích. Děvčata a chlapci soutěžili ve znalostech o přírodě, dozvěděli se, jaké zbraně myslivci používají, jak se starají o zvěř a seznámili se s jejich ochotnými čtyřnohými pomocníky… 
Následovalo tradiční opékání buřtů a vyhodnocení přírodovědné soutěže. Naši žáci si odnesli domů řadu hodnotných cen. Dokonce jsme od myslivců letos dostali i sportovní kameru a doufáme, že na ni natočíme spoustu skvělých zážitků (třeba při  hrátkách a sportech na zimní škole v přírodě, kterou plánujeme v příštím školním roce).

Milí myslivci, Vaší přízně si velmi vážíme a mnohokrát za vše děkujeme!