Plavecký kurz, změna rozvrhu

Od 30. 3. 2022 začínáme jezdit na povinný plavecký výcvik (celá ZŠ). Budou to středy: 30. 3., 6. 4., 13. 4., 20. 4. a 27. 4. 2022. Tento výcvik bude pro žáky zdarma a bude probíhat v rámci tělesné výchovy. Budeme jezdit společně vlakem z nádraží v Zadní Třebani, a to vždy v 7:00 hod (sraz je vždy na nádraží v 6:45 hod.!). Je nutné, aby každý žák měl u sebe jízdenku na vlak. Škola nehradí cestovné a žák musí mít platnou jízdenku na obě cesty.
Svačiny na tento den budou všem žákům odhlášeny. Na oběd budeme vždy zpět. U žáků, kteří nemají platnou zdravotní způsobilost, je nutné tuto do zahájení výcviku dodat. Bez zdravotní způsobilosti nelze výcvik absolvovat. Pro bližší informace o aktuálnosti zdravotní způsobilosti kontaktujte třídního učitele.

S sebou budou žáci potřebovat:
– plavky
– ručník
– děvčata (i chlapci s delšími vlasy) plaveckou čepici
– kdo chce, může mít plavecké brýle
– svačinu a pití

V této souvislosti bude od 30. 3. 2022 platná změna rozvrhu a to následovně:

1. 1. a 2. ročník – pondělí 3. a 4. h – PRVOUKA/ČESKÝ JAZYK/MATEMATIKA
  2.  3., 4. a 5. ročník  – čtvrtek 3. a 4. h – ČESKÝ JAZYK/MATEMATIKA/PŘÍRODOVĚDA