Odjezd na školu v přírodě

V pondělí odjíždíme na školu v přírodě, sraz před hasičárnou v pondělí 23. 5. 2022 v 7:30 hod. Prosíme NEPARKUJTE na tomto prostranství, místo je vyhrazené pro autobus!

Při odjezdu na školu v přírodě musíte v podepsané obálce, příp. v uzavíratelném sáčku odevzdat:
– prohlášení o bezinfekčnosti včetně plné moci (formulář zítra dáme dětem, vyplňuje se v den odjezdu!),
– léky, které dítě pravidelně užívá (v uzavíratelném sáčku předat zdravotníkovi – paní ředitelce).

Pokud Vaše dítě neužívá pravidelně léky, výše uvedené dokumenty odevzdávejte prosím:
1. ročník – paní učitelce Matějčkové,
2. a 5. ročník – paní učitelce Kopačkové,
3. a 4. ročník – paní učitelce Šusterové.

Pokud Vaše dítě užívá pravidelně léky, tak tyto léky i s uvedenými dokumenty odevzdejte paní ředitelce Macourkové.

Pobyt začínáme obědem. Dejte prosím dětem na cestu svačinu s pitím do batůžku, který poté budou nosit na výlety.