horni.png
Mateřská škola Zadní Třebaň

MOTTO: Hrajeme si celý den - jsme všichni na jedné lodi.

Školní rok 2016/2017

AKCE

7. listopadu 2016
Ve čtvrtek 10. listopadu se uskuteční Svatomartinská slavnost. Od 16:30 -na zahradě školy a v prostorách mateřinky- budou děti tvořit a soutěžit a následně bude lampiónový průvod (vycházet budeme v 17:30 od školy směrem na ostrov).
Váš pan ředitel Bulíř.

ŠKOLSKÁ RADA

11. října 2016
Vážení rodiče,
ráda bych Vás informovala o konání schůzky školské rady, která se uskuteční ve čtvrtek 20.10.2016. Touto cestou bych Vás ráda požádala o zaslání Vašich dotazů, podnětů k projednání, případných stížností, které by jste chtěli, aby školská rada projednala. Vše, co uznáte za vhodné, mi můžete prosím zaslat na e-mail: crhova8@seznam.cz. Samozřejmě, že veškeré podněty na radě přednesu anonymně.
Martina Crhová.
Copyright © Mateřská škola Zadní Třebaň, publikování nebo šíření obsahu webové prezentace http://www.skola-zadnitreban.cz/materskaskola je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Všechna práva vyhrazena.
16244/681/681 DRP  created by B.P&Co. /85